Bayburt Özel İdare Spor, Kurşunlu ile sözleşme imzaladı

An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor, Ramazan Kurşunlu ile sözleşme imzaladı.Bayburt Özel İdare Sporu 2022-2023 sezonunda çalıştıracak olan yeni teknik direktör belli oldu. Geçen sezonu...

Bayburt Özel İdare Spor, Kurşunlu ile sözleşme imzaladı
20 Ağustos 2022 - 00:40 - Güncelleme: 20 Ağustos 2022 - 00:40
An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor, Ramazan Kurşunlu ile sözleşme imzaladı.

Bayburt Özel İdare Sporu 2022-2023 sezonunda çalıştıracak olan yeni teknik direktör belli oldu. Geçen sezonu başarılı bir şekilde Play Off oynayarak tamamlayan Bayburt Özel İdare, teknik direktör Ramazan Kurşunlu ile anlaşma sağladı. Anlaşma sonrası Kulüp Başkanı Celil Çalışkan, "Ramazan hocamızla anlaştığımız için mutluyuz. Kariyeri ve tecrübesiyle hedefimize katkı yapacak olan bir teknik adamla anlaşmış olduk. Camiamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Teknik Sorumlu Ramazan Kurşunlu ise, "Bayburt'a ve taraftarlarımıza şunu ifade edeyim ki, Bundan sonraki süreçte, yapacağımız transferler bu şehre ve bu takıma inanan, bu uğurda savaşan ve formasını terleten oyuncular topluluğundan oluşacaktır. Başarıya inanmayan hiç kimse ne başta ne de bu yolda ilerlerken bizlerle olmayacaktır. Herkesin bizlere destek vermesini bekliyorum" diye konuştu.

Ramazan Kurşunlu'nun çalıştırdığı takımlar sırasıyla şöyle; Bandırma Spor, Menemen Spor, Balıkesir Spor, Turgutluspor, TFF Milli Takım Antrenörlüğü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum